Referentienummer : hm1301a
vanaf € 645.000 - Appartement/Penthouse
Strategisch gelegen op twintig minuten van Marbella en de stad Málaga. Slechts 10 minuten van de internationale luchthaven van Malaga. Het strand ligt op twee minuten lopen, samen met een boulevard van 7 km. Slechts 2 minuten van het treinstation, dat u naar het centrum van Fuengirola of het stadscentrum van Málaga brengt, waar u verbinding kunt maken met de metro of AVE-hogesnelheidstrein.
Dit resort heeft 24-uurs beveiliging en een pendelbus die u naar het commerciële centrum brengt met supermarkt, apotheek, koffiebar, diverse restaurants, waarvan één met een Michelinster. Het nieuwe Hilton by Double Tree Hotel ligt op slechts 200 meter afstand. Tot de faciliteiten van het hotel behoren een sportclub met fitnessruimte, padel- en tennisbanen, strandvolleybal, pilates, yoga en niet te vergeten de fantastische Nagomi Spa.
Dompel jezelf onder in een wereld van comfort in onze faciliteiten, perfect ontworpen om aan je meest eisen te voldoen, inbegrepen in het Platinum-abonnement dat we je geven voor je eerste jaar van verblijf.
De appartementen tonen de beste kwaliteiten. Volledig uitgeruste moderne open keukens. Grote woonkamer met toegang tot het royale terras vanwaar u een prachtig uitzicht heeft op de zee. Vloerverwarming in alle badkamers, domotica, video-intercom, parkeerplaats en berging.
2 slaapkamer duplex penthouses vanaf €645.000,-
Nadere informatie
- Bijzonderheden: Veel faciliteiten
- Plaats: Benalmadena
- Regio: Costa del Sol
- Aantal slaapkamers: 2
- Badkamers: 2
- Type woning: penthouse
- Specificatie van woning: zeezicht woning
- Uitzicht: zee
- Woonoppervlakte: 112 m2
- Terras: 45 m2
- Lift: ja
- Keuken: moderne ingerichte open keuken
- Garage / Parkeerplaats: parking
- Berging: ja
- Tuin: met gezamenlijk zwembad