Referentienummer : hm975a
Video € 290.000 - Appartement/Penthouse
Het complex is ideaal gelegen, op minder dan 35 minuten van de luchthaven van Malaga en het pittoreske dorpje La Cala de Mijas ligt op minder dan 10 minuten rijden! Hier vindt u een breed scala aan restaurants, bars, winkels en Chiringuitos langs een 6 km lange boulevard.
La Cala Golf Resort heeft drie wedstrijdgolfbanen met in totaal 54 holes. Hier vindt u een verscheidenheid aan restaurants, een kleine supermarkt en een viersterrenhotel met de beste spa van de kust.
Het appartement zelf heeft een volledig ingerichte moderne open keuken die toegang geeft tot een ruime woonkamer. Groot terras vanwaar u kunt genieten van een prachtig uitzicht op de golfbaan en de zee. De appartementen hebben 1 opslagruimte en 1 ondergrondse garage. Groot zoutwaterzwembad met waterval, omringd door tuinen volledig aangelegd met mediterrane planten en bomen met automatische irrigatie. Gymnasium en spa met panoramisch uitzicht op de golfbaan.
Prijzen:
2 slaapkamer appartementen vanaf € 290.000,-
Penthouses met 2 slaapkamers vanaf € 515.000,-
Penthouses met 3 slaapkamers vanaf € 675.000,-
Nadere informatie
- Bijzonderheden: Veel facaliteiten
- Plaats: La Cala de Mijas
- Regio: Costa del Sol
- Aantal slaapkamers: 2-3
- Badkamers: 2-3
- Type woning: appartement/penthouse
- Specificatie van woning: golfwoning
- Uitzicht: zee/golf/zwembad/tuin
- Woonoppervlakte: vanaf 102 m2
- Terras: vanaf 55 m2
- Lift: ja
- Keuken: moderne ingerichte luxe open keuken
- Garage / Parkeerplaats: garage
- Tuin: met gezamelijk zoutwater zwembad