Referentienummer : n-154
vanaf € 212.000 - Appartement/Penthouse
Een nieuw project bestaande uit moderne nieuwbouw appartementen. Deze appartementen maken deel uit van een gloednieuw resort met verschillende type woningen. Zo zijn er appartementen, villa’s en geschakelde woningen. De residentie is aan de achterzijde van de populaire urbanisatie La Finca Golf gelegen.
Er is keuze tussen appartementen op de begane grond met tuin of op de eerste verdieping met dakterras. Tevens kan je kiezen voor 2 of 3 slaapkamers, telkens met 2 badkamers.
Elk appartement beschikt over airconditioning, vloerverwarming in de badkamers en elektrische rolluiken.
De appartementen op de begane grond genieten van een ruim terras met grote privétuin aan de voor- en achterkant van het appartement.
De appartementen op de eerste verdieping genieten van een groot balkon en een privé solarium.
Deze omheinde residentie wordt ook voorzien van een mooi gemeenschappelijk zwembad en groene zones.
Parking en berging kunnen worden aangekocht (optioneel).
La Finca Golf Resort ligt op slechts 15 minuten rijden van mooie zandstranden. De golfbaan ligt vlak voor de deur. Evenals verschillende bars en restaurants. Nabijgelegen gemeentes zijn gemakkelijk bereikbaar, alle comfort vlakbij!
Nadere informatie
- Bijzonderheden: Mooi golfdomein
- Plaats: Algorfa
- Regio: Costa Blanca Zuid
- Aantal slaapkamers: 2-3
- Badkamers: 2
- Type woning: appartement/penthouse
- Specificatie van woning: golfwoning
- Bouwjaar: oplevering februari 2024
- Woonoppervlakte: van 69 m2 tot 91 m2
- Terras: vanaf 69 m2 tot 91 m2
- Keuken: moderne ingerichte open keuken
- Garage / Parkeerplaats: parking
- Berging: ja
- Afstand strand: 16 km
- Afstand winkels / restaurants: 5 km
- Afstand golfbaan: 1 km
- Afstand vliegveld: 45 km
- Tuin: met gezemanlijk zwembad